Skład rady

Zarząd

Jan Hoffman
Jan Hoffman
Przewodniczący Rady i Zarządu Dzielnicy I Stare Miasto
Kontakt:  hoffman.staremiasto@gmail.com
Rejon: okręg nr 8, BOGUSŁAWSKIEGO 2, 4, 6, 8, 10, BONEROWSKA 1, 3, 3A, 5, 7, 9, 11, DIETLA 70, 72, 74, 76, 80, 80/82, 84, 86, 88, 90, LIBROWSZCZYZNA 1, 3, MORSZTYNOWSKA 1, 2, SAREGO 2, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, STAROWIŚLNA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 25B, 27, ŚW. GERTRUDY 1, 2, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 11, ŚW. SEBASTIANA 14, 16, 18, 20, 22, 24, WIELOPOLE 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 18A, 18B, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32
Rafał Nowak
Rafał Nowak
Zastępca Przewodniczącego Rady i Zarządu Dzielnicy I Stare Miasto
Kontakt:  rnowak.staremiasto@interia.pl  tel. 794-011-011
Rejon: okręg nr 16, FELDMANA 4, 6, GARBARSKA 1, 5, 7, 7A, 9, 11, 13, 15, JANA SOBIESKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 14, 15, 16A, 16B, 16C, 17, 18, 19, 20, 22, 24, KARMELICKA 19, 21, 21A, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 43A, 45, 45A, 47, 51, KREMEROWSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, ŁOBZOWSKA 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 22A, 24, 24A, 26, SIEMIRADZKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18A, 19, 20A, 20B, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, STEFANA BATOREGO 1, 1A, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15A, 15B, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26
Monika Bieniek
Monika Bieniek
Członek Zarządu
Kontakt:
Rejon: okręg nr 5, AUGUSTIAŃSKA 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, CHMIELOWSKIEGO 1, 2, 4, 6, KRAKOWSKA 9, 11, 13, 15, 19, 21, 21A, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35A, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, MEISELSA 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, PIEKARSKA 1, 2, 2A, 3, 4, 4-6, 5, 5-7, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 12, 14, SKAŁECZNA 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 15, 16, SKAWIŃSKA 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 20, 22, 23, 24, 24A, 25, 27, 31, ŚW. KATARZYNY 1, 2, 3, 4, 5, WĘGŁOWA 1, 1A, 2, 3, 4, WIETORA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 17
Olgierd Sęczek
Olgierd Sęczek
Członek Zarządu
Kontakt:  olgierdseczek@o2.pl  kom. 698-990-075
Rejon: okręg nr 21, ALEJA 29 LISTOPADA 1, 7, 9, 17, 19, 20, 30, 31, 32, 32A, 32B, 32C, 32D, 36, 39A, 39B, 39E, 39F, 40, 40A, BĘDZIŃSKA 5, 7, 9, BOSACKA 4, 6, 6A, 6B, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, KAMIENNA 16, 17, 18, 19, 19A, 19B, 19D, 21, 35, 37, 41, 43, 45, KĄTOWA 2, 4, 6, 9, 10, 11, 13, LANGIEWICZA 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, MONTELUPICH 3, 4, 6, 7, MUROWANA 1, 2, 4, 6, 8, 12, 14, OGRODOWA 10, PRANDOTY 10, 10A, 10B, 10C, 10D, RAKOWICKA 18, 18A, 20, 20A, 20B, 20C, 20D, 20E, 20F, 20G, 20H, 20J, 22, 22A, 22C, 22D, 22E, 22H, 22J, 26, 26A, 26B, 26C, 26D, 28, 30, ROGATKA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 17, 18A, 18B, 19, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 27, SZLAK 42, 50, 77, TOWAROWA 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, WARSZAWSKA 11, 12A, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 24, 34, 44, WITA STWOSZA 4, 5, 12, WJAZD 4, ŻELAZNA 1, 3, 9, 11
Grażyna Świat
Grażyna Świat
Członek Zarządu
Kontakt:
Rejon: okręg nr 11, BERNARDYŃSKA 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, BRACKA 1, 1A, 2, 3, 3-5, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, DOMINIKAŃSKA 1, 3, FRANCISZKAŃSKA 1, 3, 4, GOŁĘBIA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, GRODZKA 1, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14-16, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52A, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 60A, 60B, 60C, 61, 62, 63, 64, 65, 67, JAGIELLOŃSKA 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, KANONICZA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, KAPUCYŃSKA 3, 5, 7, LORETAŃSKA 11, 12, 14, OLSZEWSKIEGO 2, PLAC DOMINIKAŃSKI 1, 2, 4, 5, 6, 7, PLAC SZCZEPAŃSKI 1, 2, 3, 3A, PLAC ŚW. MARII MAGDALENY 1, 2, PLAC WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, PODWALE 1, 2, 3, PODZAMCZE 1, 2, 4, 8, 10, 14, POSELSKA 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, RYNEK GŁÓWNY 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, SENACKA 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, SIENNA 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, STOLARSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, STRADOMSKA 2, 4, STRASZEWSKIEGO 1, 2, STUDENCKA 2, 4, 6, 8, SZCZEPAŃSKA 2, 4, SZEWSKA 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15A, 16, 16A, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 26, 27, ŚW. ANNY 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, ŚW. GERTRUDY 26, 27, 28, 29, WIŚLNA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, ZAMEK WAWEL 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9

Radni

Piotr Batko
Piotr Batko
Kontakt:
Rejon: okręg nr 20, BASZTOWA 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, DŁUGA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 14, 15, 16, 17, 17A, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, KROWODERSKA 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, KRÓTKA 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, KRZYWA 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, KURNIKI 3, 4, 5, 6, 7, 9, LUBICZ 4, 10, 10A, 10B, 10C, 12, 12A, 14, 14A, OGRODOWA 1, 3, PADEREWSKIEGO 1, 4, PAWIA 2, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 18A, 18B, 20, 21, 22, 23, 24, 34, PLAC IM. NOWAKA-JEZIORAŃSKIEGO 3, PLAC MATEJKI 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, RYNEK KLEPARSKI 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11A, 12, 13, 14, 17, 18, 20, SZLAK 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 73A, 75, ŚW. FILIPA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 9B, 9C, 11, 12, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, WARSZAWSKA 1, 1A, 1B, 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 10, 12, WORCELLA 6, 7, 8, 9, 10, 12, ZACISZE 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 16
Monika Bętkowska
Monika Bętkowska
Kontakt:  monika.betkowska@gmail.com  kom. 696 43 80 30
Rejon: okręg nr 14, ALEJA MICKIEWICZA 3, 5, 9, 9A, 9B, 11, 13, 15, 21, 21A, 21B, 21C, CYBULSKIEGO 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, CZARNOWIEJSKA 4, 6, 8, CZYSTA 1, 3, 5, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18A, 18B, 18C, 19, 21, DOLNYCH MŁYNÓW 6, 10, GARNCARSKA 1, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 24, 24A, 26, HUMBERTA 1, 2, JABŁONOWSKICH 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, KAPUCYŃSKA 2, KRUPNICZA 2, 4, 6, 8, 8A, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 33A, 34, 36, 38, 42, 42A, 44, LORETAŃSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 16, 18, 20, MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO 27, 29, PLAC GEN. SIKORSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, PODWALE 4, 6, 7, SKARBOWA 1, 2, 4, STRASZEWSKIEGO 24, 25, 26, 27, 28, 29, STUDENCKA 1, 3, 5, 5A, 7, 7A, 9, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, WENECJA 1, 2, 2B, 3, 4A, 4B, 5, 6, 7, 9, 17, 19
Monika Bieniek
Monika Bieniek
Członek Zarządu
Kontakt:
Rejon: okręg nr 5, AUGUSTIAŃSKA 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, CHMIELOWSKIEGO 1, 2, 4, 6, KRAKOWSKA 9, 11, 13, 15, 19, 21, 21A, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35A, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, MEISELSA 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, PIEKARSKA 1, 2, 2A, 3, 4, 4-6, 5, 5-7, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 12, 14, SKAŁECZNA 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 15, 16, SKAWIŃSKA 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 20, 22, 23, 24, 24A, 25, 27, 31, ŚW. KATARZYNY 1, 2, 3, 4, 5, WĘGŁOWA 1, 1A, 2, 3, 4, WIETORA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 17
Małgorzata Bochenek
Małgorzata Bochenek
Kontakt:  bochenekmalgorzata@gmail.com  kom. 691 855 845
Dyżur: w Klubie „Kazimierz” ul. Krakowska 13 (sala na parterze wejście od korytarza), w dniach: 3 październik (wtorek) w godz. 17.00 - 18.30 (połączony z głosowaniem w Budżecie Obywatelskim) oraz 14 listopada 2023r. (wtorek) w godz. 17.00-18.30. Możliwość umówienia spotkania w innym terminie telefonicznie bądź mailowo.
Rejon: okręg nr 2, BOCHEŃSKA 1, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, BONIFRATERSKA 1, 2, 3, BOŻEGO CIAŁA 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 31, ESTERY 20, 22, IZAAKA 1, 3, 5, 7, JAKUBA 27, 29, 29-31, 31, 33, JÓZEFA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 30, 34, KRAKOWSKA 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, KUPA 11, 13, 15, 17, 24, 26, MEISELSA 5, 7, 9, 11, 13, 17, MOSTOWA 1, 2, 3, 3A, 4, 4A, 4B, 6, 8, NOWA 3, PLAC NOWY 1, 3, 3A, 4, PLAC WOLNICA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, PODGÓRSKA 11, 12, ŚW. WAWRZYŃCA 3, 5, 6, 7, 9, 11, TRYNITARSKA 4, 6, 11, 16, 18
Izabela Chyłek
Izabela Chyłek
Kontakt:
Rejon: okręg nr 6, AUGUSTIAŃSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, BOŻEGO CIAŁA 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, DIETLA 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, KORDECKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, KRAKOWSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, MEISELSA 14, 16, 18, MIODOWA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, ORZESZKOWEJ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, PAULIŃSKA 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, ŚW. STANISŁAWA 2, 4, 6, 8A, 8B, 10, 12, 14
Tomasz Daros
Tomasz Daros
Kontakt:  tomasz.daros@gmail.com  kom. 502-292-779
Rejon: okręg nr 19, ALEJA SŁOWACKIEGO 29, 29A, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, DŁUGA 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 69A, 69B, 69C, 69D, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, HELCLÓW 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 19A, 21, 23, 23A, 25, 27, KOLBERGA 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16, KROWODERSKA 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61A, 62, 63A, 63B, 64, 65A, 65B, 66, 66B, 67, 68, 69, 70, 71, 71A, 72, 73, 74, 75, 77, 79, PĘDZICHÓW 22A, 24, 26, 27, 28, PLAC NOWY KLEPARZ 1, SZLAK 14, 14B, 15, 16, 16A, 16B, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33A, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, ŻUŁAWSKIEGO 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 14, 16
Weronika Duda
Weronika Duda
Kontakt:  weronika.maria.duda@gmail.com
Rejon: okręg nr 7, BOGUSŁAWSKIEGO 1, 3, 5, 7, DIETLA 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46A, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, KOLETEK 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11/13, 12, 13A, 15, 17, 19, 20, SAREGO 1, 3, 5, 7, 9, 11, SMOCZA 2, 4A, 6, 6A, 8, 10, STRADOMSKA 1, 3, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, SUKIENNICZA 4, 6, 8, ŚW. AGNIESZKI 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, ŚW. GERTRUDY 12, 12A, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, ŚW. SEBASTIANA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23
Jan Hoffman
Jan Hoffman
Przewodniczący Rady i Zarządu Dzielnicy I Stare Miasto
Kontakt:  hoffman.staremiasto@gmail.com
Rejon: okręg nr 8, BOGUSŁAWSKIEGO 2, 4, 6, 8, 10, BONEROWSKA 1, 3, 3A, 5, 7, 9, 11, DIETLA 70, 72, 74, 76, 80, 80/82, 84, 86, 88, 90, LIBROWSZCZYZNA 1, 3, MORSZTYNOWSKA 1, 2, SAREGO 2, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, STAROWIŚLNA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 25B, 27, ŚW. GERTRUDY 1, 2, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 11, ŚW. SEBASTIANA 14, 16, 18, 20, 22, 24, WIELOPOLE 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 18A, 18B, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32
Wojciech Jakubowski
Wojciech Jakubowski
Kontakt:  wojciech-jakubowski@wp.pl  tel. 603 386 779
Rejon: okręg nr 13, ALEJA KRASIŃSKIEGO 1, 5, 7, 9, 11A, 11B, 11C, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, BOŻEGO MIŁOSIERDZIA 1, 4, 6, CZAPSKICH 1, 3, 4, 5, FELICJANEK 1, 3, 4, 5, 6, 8, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26A, 28, 28A, 30, 32, 34, 36, 36A, 38, 40, MORAWSKIEGO 2, 4, 6, PLAC KOSSAKA 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, RETORYKA 1, 3, 4, 4A, 4B, 4C, 5, 6, 6A, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 13B, 15, 16, 17, 18, 19, 19A, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, SMOLEŃSK 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25A, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, STRASZEWSKIEGO 20, 21, 22, WYGODA 3, 5, 6A, 6B, 7, 8, 8A, 9, 9A, 11, 13, ZEGADŁOWICZA 1, 2, 3, 4, ZWIERZYNIECKA 29, 29A, 31
Marek Korczak
Marek Korczak
Kontakt:
Rejon: okręg nr 12, FELICJANEK 10, 12, 14, 16, 18, MAŁA 1, 2, 3, 4, 5, MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO 14B, PLAC NA GROBLACH 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, PODZAMCZE 20, 22, 24, 26, POWIŚLE 1, 2, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, SMOLEŃSK 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, STRASZEWSKIEGO 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, TARŁOWSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, TENCZYŃSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, ZWIERZYNIECKA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 30, 32, 34
Edyta Kruk
Edyta Kruk
Kontakt:  krukeda@gmail.com  kom. 501787230
Rejon: okręg nr 15, ALEJA MICKIEWICZA 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, CZARNOWIEJSKA 3, 7, 9, 13, 15, 19, 21, 21A, 23, 25, DOLNYCH MŁYNÓW 3, 5, 7, 9, DUNAJEWSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, GARBARSKA 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14A, 16, 18, 18A, 18B, 22, 24, 26, GRABOWSKIEGO 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 13, KARMELICKA 1, 3, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 20, 22, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66A, 68, 68A, 70, KOCHANOWSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23A, 24, 25, 26, 26A, 28, 30, KRUPNICZA 3, 5, 7, 7A, 9, 9A, 11, 11A, 11B, 19, 21, 21A, MICHAŁOWSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, PAWLIKOWSKIEGO 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, RAJSKA 1, 2, 3, 4, 4A, 6, 8, 10, 10A, 10C, 12, 14, 20, 22, SZUJSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11
Paulina Kahl-Różankowska
Paulina Kahl-Różankowska
Kontakt:
Rejon: okręg nr 9, BONEROWSKA 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, DR. ZAMENHOFA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, KOPERNIKA 2, 6, 7, 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 7F, 8, 9, 10, 12, 16, LIBROWSZCZYZNA 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, LUBICZ 1, 3, 3A, 5, 5A, 9, MORSZTYNOWSKA 3, 4, 5, RADZIWIŁŁOWSKA 1, 3, 4, 5, 7, 8, 8B, 8C, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, SKŁODOWSKIEJ-CURIE 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, WESTERPLATTE 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/16, 17, 18, 19, 20, ZYBLIKIEWICZA 1, 2/6, 5, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22
Rafał Nowak
Rafał Nowak
Zastępca Przewodniczącego Rady i Zarządu Dzielnicy I Stare Miasto
Kontakt:  rnowak.staremiasto@interia.pl  tel. 794-011-011
Rejon: okręg nr 16, FELDMANA 4, 6, GARBARSKA 1, 5, 7, 7A, 9, 11, 13, 15, JANA SOBIESKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 14, 15, 16A, 16B, 16C, 17, 18, 19, 20, 22, 24, KARMELICKA 19, 21, 21A, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 43A, 45, 45A, 47, 51, KREMEROWSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, ŁOBZOWSKA 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 22A, 24, 24A, 26, SIEMIRADZKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18A, 19, 20A, 20B, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, STEFANA BATOREGO 1, 1A, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15A, 15B, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26
Marcin Orski
Marcin Orski
Kontakt:  orski.marcin@gmail.com  kom. 692-915-494
Rejon: okręg nr 18, ALEJA SŁOWACKIEGO 1, 5, 7, 9, 11A, 11B, 11C, 13A, 13B, 13C, 13D, 15, 15A, 17, 17A, 19, 21, 23, KARMELICKA 55, 57, KROWODERSKA 62A, LENARTOWICZA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, ŁOBZOWSKA 39A, 39B, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 57A, 59, 61, SPASOWSKIEGO 1, 2, 6, 8, STASZICA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, SZLAK 1A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 13, ŚW. TERESY 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 16
Adrian Piechota
Adrian Piechota
Kontakt:
Rejon: okręg nr 3, BARTOSZA 1, 2, 3, 4, BOŻEGO CIAŁA 6, 8, 10, 12, 14, 16, BRZOZOWA 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, CIEMNA 6, 11, 13, 15, 17, 19, DAJWÓR 1, 3, 5, 19, 21, 23, 25, ESTERY 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, JAKUBA 3, 4, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, JOSELEWICZA 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21A, 21B, 21C, 22, 23, 23A, 24, 26, 28, JÓZEFA 23, 25, 36, 38, 40, 42, 44, 46, KUPA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, MEISELSA 20, 22, 24, MIODOWA 11, 13, 13A, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 39, 41, 42, 43, PLAC BAWÓŁ 3, 4, 5, 6, PLAC NOWY 4A, 4B, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, STAROWIŚLNA 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 65, 69, 71, 73, 75, SZEROKA 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 40, ŚW. WAWRZYŃCA 12, 14, 16, 18, 20, 22, WARSZAUERA 1, 3, 6, 8, 9, 10, 11
Olgierd Sęczek
Olgierd Sęczek
Członek Zarządu
Kontakt:  olgierdseczek@o2.pl  kom. 698-990-075
Rejon: okręg nr 21, ALEJA 29 LISTOPADA 1, 7, 9, 17, 19, 20, 30, 31, 32, 32A, 32B, 32C, 32D, 36, 39A, 39B, 39E, 39F, 40, 40A, BĘDZIŃSKA 5, 7, 9, BOSACKA 4, 6, 6A, 6B, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, KAMIENNA 16, 17, 18, 19, 19A, 19B, 19D, 21, 35, 37, 41, 43, 45, KĄTOWA 2, 4, 6, 9, 10, 11, 13, LANGIEWICZA 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, MONTELUPICH 3, 4, 6, 7, MUROWANA 1, 2, 4, 6, 8, 12, 14, OGRODOWA 10, PRANDOTY 10, 10A, 10B, 10C, 10D, RAKOWICKA 18, 18A, 20, 20A, 20B, 20C, 20D, 20E, 20F, 20G, 20H, 20J, 22, 22A, 22C, 22D, 22E, 22H, 22J, 26, 26A, 26B, 26C, 26D, 28, 30, ROGATKA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 17, 18A, 18B, 19, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 27, SZLAK 42, 50, 77, TOWAROWA 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, WARSZAWSKA 11, 12A, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 24, 34, 44, WITA STWOSZA 4, 5, 12, WJAZD 4, ŻELAZNA 1, 3, 9, 11
Michał Szafraniec
Michał Szafraniec
Kontakt:
Rejon: okręg nr 4, BRZOZOWA 1, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, DIETLA 51, 53, 55, 55A, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, JOSELEWICZA 2, 4, 6, MIODOWA 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24A, 26, 28, 28A, PODBRZEZIE 2, 3, 5, 6, 6A, 10, STAROWIŚLNA 26, 28, 29, 30, 30A, 32, 33, 33A, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, ŚW. SEBASTIANA 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, WRZESIŃSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Maciej Szubra
Maciej Szubra
Kontakt:
Rejon: okręg nr 10, FLORIAŃSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, MAŁY RYNEK 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, MIKOŁAJSKA 1, 2, 3, 4, 4B, 4C, 4D, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, NA GRÓDKU 1, 2, 3, 4, 9, PIJARSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, PLAC MARIACKI 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, PLAC SZCZEPAŃSKI 4, 5, 6, 7, 8, 9, PLAC ŚWIĘTEGO DUCHA 1, 2, 3, 4, 5, REFORMACKA 1, 3, 4, 5, 7, RYNEK GŁÓWNY 1, 3, 4, 5, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, SIENNA 2, 4, 6, 8, 8A, 10, 12, 14, 16, SŁAWKOWSKA 1, 1A, 2, 3, 4, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24A, 25, 26, 26A, 28, 29, 30, 32, SZCZEPAŃSKA 1, 3, 5, 7, 9, 11, SZPITALNA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/22, 20-22, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, ŚW. JANA 1, 2, 3, 3-5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, ŚW. MARKA 4, 5, 6, 7, 7-9, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21A, 22, 22A, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 34A, 35, 37, ŚW. TOMASZA 1, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, ŚWIĘTEGO KRZYŻA 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23
Barbara Zarzycka-Rzeźnik
Barbara Zarzycka-Rzeźnik
Kontakt:  barbararzeznik@interia.pl  kom. 604-079-575
Rejon: okręg nr 17, ASNYKA 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 9, 10, 12, BASZTOWA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, BISKUPIA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, DŁUGA 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53A, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, FENN'A 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, KROWODERSKA 4, 6, 8, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, ŁOBZOWSKA 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25A, 27, 29, 31, 33, 35, PĘDZICHÓW 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 15, 16, 16A, 17, 18, 19, 19A, 20, 21, 22, SŁOWIAŃSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, WRÓBLEWSKIEGO 2, 3, 4, 5, 6, 8
Michał Zawada
Michał Zawada
Kontakt:
Rejon: okręg nr 1, DAJWÓR 2, 2A, 4, 6, 8, 10, 10A, 10B, 10C, 12, 14, 16, 18, 20, 27, GAZOWA 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 14A, 14B, 15, 16, 17, 21, HALICKA 1, 2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, MIODOWA 49, 51, 51A, MOSTOWA 10, 12, 14, PODGÓRSKA 15, 16, 22, 25, 25A, PRZEMYSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, RZESZOWSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, STAROWIŚLNA 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93A, 93B, 95, 97, 99, ŚW. WAWRZYŃCA 13, 15, 17, 19, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31B, 32, 33, 34, 35, 36A, 38, 38A, 39, 40, 41, TRYNITARSKA 15, 15A, 15B, WĄSKA 2, 3, 4, 5, 7, 10, 12
Grażyna Świat
Grażyna Świat
Członek Zarządu
Kontakt:
Rejon: okręg nr 11, BERNARDYŃSKA 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, BRACKA 1, 1A, 2, 3, 3-5, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, DOMINIKAŃSKA 1, 3, FRANCISZKAŃSKA 1, 3, 4, GOŁĘBIA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, GRODZKA 1, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14-16, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52A, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 60A, 60B, 60C, 61, 62, 63, 64, 65, 67, JAGIELLOŃSKA 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, KANONICZA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, KAPUCYŃSKA 3, 5, 7, LORETAŃSKA 11, 12, 14, OLSZEWSKIEGO 2, PLAC DOMINIKAŃSKI 1, 2, 4, 5, 6, 7, PLAC SZCZEPAŃSKI 1, 2, 3, 3A, PLAC ŚW. MARII MAGDALENY 1, 2, PLAC WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, PODWALE 1, 2, 3, PODZAMCZE 1, 2, 4, 8, 10, 14, POSELSKA 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, RYNEK GŁÓWNY 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, SENACKA 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, SIENNA 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, STOLARSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, STRADOMSKA 2, 4, STRASZEWSKIEGO 1, 2, STUDENCKA 2, 4, 6, 8, SZCZEPAŃSKA 2, 4, SZEWSKA 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15A, 16, 16A, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 26, 27, ŚW. ANNY 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, ŚW. GERTRUDY 26, 27, 28, 29, WIŚLNA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, ZAMEK WAWEL 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9