Mieszkańcy Dzielnicy I Stare Miasto korzystający z ciepła sieciowego mogą sprawdzić, czy przysługuje im bon ciepłowniczy. W 2026 roku świadczenie może wynieść od 1000 zł do 3500 zł, w zależności od ceny ciepła w budynku.
Bon przysługuje osobom, które:
- ogrzewają mieszkanie ciepłem z sieci ciepłowniczej,
- mają cenę ciepła powyżej 170 zł netto za GJ,
- spełniają kryterium dochodowe: 3272,69 zł netto dla gospodarstwa jednoosobowego lub 2454,52 zł netto na osobę w gospodarstwie wieloosobowym.
Wnioski będzie można składać od 1 lipca do 31 sierpnia 2026 r.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: krakow.pl