Aktualności

Znany jest już pełny program Gali. Maja i Jurek zaprezentują się w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Zawiadamia się, iż zostało zwołane posiedzenie Komisji Komunikacji Społecznej i Promocji w dniu 2 lipca 2024 r. (wtorek) o godzinie 17.15 w siedzibie Rady Dzielnicy I Stare Miasto, Rynek Kleparski 4 w Krakowie.

Zawiadamia się, iż zostało zwołane posiedzenie Komisji Praworządności i Porządku Publicznego w dniu 2 lipca 2024 r. (wtorek) o godzinie 18.00 w siedzibie Rady Dzielnicy I Stare Miasto, Rynek Kleparski 4 w Krakowie.

Zawiadamia się, iż XI sesja Rady Dzielnicy I Stare Miasto została zwołana na dzień 25 czerwca 2024 r. na godz. 18:30 w siedzibie Rady Dzielnicy I Stare Miasto, Rynek Kleparski 4, Kraków

Posiedzenie Komisji Polityki Społecznej, Seniorów i Zdrowia Rady Dzielnicy I Stare Miasto dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Stanisławy Wolnickiej odbyło się w Żłobku Samorządowym Nr 1 przy ulicy ul. Podzamcze 1 w Krakowie.

Galeria Krypta u Pijarów w Krakowie serdecznie zaprasza na wystawę od 12 czerwca do 4 lipca.

W dniu 18 czerwca 2024r. (wtorek) w godz. 17.00-19.00, do Klubu Kazimierz zapraszają:

Dyrekcja Prywatnej Szkoły Podstawowej „Academos” (ul. Sobieskiego 3) wystąpiła do Rady Dzielnicy I Stare Miasto z wnioskiem o wyznaczenie dwóch stanowisk ograniczonego postoju znakiem B-35 (tzw. kiss and ride).

Dom Pomocy Społecznej w Krakowie przy ulicy Radziwiłłowska 8 zaprasza na XXII Warsztaty Integracyjne dla Seniorów.

Zawiadamia się, iż zostało zwołane posiedzenie Komisji Architektury, Zieleni i Innowacji w dniu 12 czerwca 2024 r. (środa) o godzinie 18.15 w siedzibie Rady Dzielnicy I Stare Miasto, Rynek Kleparski 4 w Krakowie.