Interaktywne zajęcia wakacyjne dla dzieci w SCKM
(14.06.2016)

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży zaprasza dzieci w wieku 6-13 lat do udziału w programie zajęć artystycznych i sportowych.

Codziennie od 27 czerwca do 1 lipca w godzinach 9.00-15.00 proponujemy dzieciom aktywne, twórcze poznawanie sztuki, kultury, odkrywanie tajemnic świata, muzyki, plastyki, filmu, tańca, radia i cyrku. Odbędziemy podróże do egzotycznych miejsc, krajów, poznamy ich mieszkańców, a także poznamy obyczaje, legendy i baśnie z różnych krain. Uczestnicy będą podróżować do atrakcyjnych stacji działań artystycznych, edukacyjnych i sportowych.
Poznają ciekawe, opowieści, które będą inspiracją do kreatywnego tworzenia niepowtarzalnych dzieł z kolorów, form, słów, obrazów, dźwięków.

Codziennie będziemy rozpoczynać nasze spotkania opowieścią, muzyką, prezentacją artystyczną, która rozbudzi wyobraźnie, zaktywizuje dzieci do twórczych działań.

Proponujemy atrakcyjne zajęcia: warsztaty plastyczne, ceramiczne, literackie, radiowe, animacji filmowej, muzyczne, taneczne, cyrkowe, sportowe w czasie których dzieci rozwiną nowe umiejętności, wiedzę oraz odkryją swój potencjał twórczy, zdolności oraz talenty.

Koszt udziału to 10 zł dziennie.
W ramach powyższej kwoty zapewniamy gorący posiłek (6 zł za danie obiadowe z kompotem) oraz wodę do picia i materiały realizacyjne (4 zł). Uczestnicy są proszeni o przyniesienie dodatkowych kanapek, ulubionych napoi oraz na zmianę obuwia sportowego do ćwiczeń, zabaw.

Zapisy przyjmujemy telefonicznie: 12 430 50 90, 12 430 51 54 lub e-mailowo: biuro@sckm.krakow.pl
Ilość miejsc ograniczona!

Szczegółowy program znajdą Państwo na http://sckm.krakow.pl/.